Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Vilnius-Londonas-Vilnius

Vilnius-Londonas-Vilnius

04 18 2011 | Komentuoti


Vilnius -Londonas -Vilnius vienas populiariausių maršrutų iš Lietuvos tiek aviakompanijoms, tiek keliones autobusais į Londoną organizuojančioms ir siuntinius vežančioms firmoms.

Londonas

Londonas

Londonas didžiausias Europos Sąjungos miestas ir Anglijos sostinė. Tai vienas iš didžiausių ekonomikos, verslo, finansų bei politicos centrų pasaulyje. Londoną aptarnauja penki oro uostai, o Londono Heathrow oro uostas daugiausiai keleivių aptarnaujantis oro uostas pasaulyje. Vien Londono mieste gyvena apie 8 milijonai žmonių. Du kartus daugiau nei visoje Lietuvoje.

Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias Lietuvos miestas. Vilniaus senamiestis ,vienas iš didžiausių Europoje, 1994 metais buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.

Vilniuje yra didžiausias Lietuvos oro uostas.

Vilnius-Londonas-Vilnius vienas iš populiariausių maršrutų iš Vilniaus oro uosto. Balandžio 16 dieną pigių skrydžių aviakompanija WizzAir pradėjo savo veiklą iš Vilniaus oro uosto ir atidarė čia 14ąją savo bazę. Skrydžiai į Londono Lutono oro uostą startavo balandžio 17 dieną ir bus vykdomi penkis kartus per savaitę. Tikimasi, kad tai bus vienas iš pelningiausių maršrutų WizzAir aviakompanijai.

Maršrutas Vilnius-Londonas-Vilnius naudingas ne tik aviakompanijoms. Daugybė kelionių į Londoną organizuojamos autobusais arba mikro autobusais. Kelionė trunka apie parą, o už bilietą reikia mokėti apie 200 litų. Paklausiausios kelionės autobusais švenčių sezono metu, taip pat vasaros sezonu, nes aviakompanijų bilietų kainos ženkliai išauga, o ir patys bilietai greitai išgraibstomi. Taip pat labai didelis pliusas, kad galima vežtis daugiau sveriantį bagažą.

Vilnius-Londonas-Vilnius labai populiarus tarp krovinių bei siuntinių vežėjų. Kelionių organizatorių kontaktinius duomenis galima rasti internete bei laikraščiuose.
Žymės: ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.