Vizos į Argentiną

Ankstesniame straipsnyje turėjote galimybę iš arčiau susipažinti su nuostabiąja Argentina (http://pigiausiskrydziai.lt/argentina/). Šiandien Lietuvos Respublikos piliečiai jau gali nebesirūpinti dėl vizų gavimo į šią šalį ir laisvai keliauti turistiniais ar darbo reikalais. Norėtume trumpai Jus supažindinti su kelionų į Argentiną tvarka bei priimtais pakeitimais.

Vizos į Argentiną

Vizos į Argentiną: svarbiausi reikalavimai ir nutarimai

2003 metais Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Argentinos Respublikos vyriausybė, siekdamos pagerinti bei palengvinti šių dviejų šalių piliečių kelioninius reikalus ir pasiruošimą bei dvišalių santykių plėtrą, priėmė sprendimą, kad piliečiai, kurie turi galiojančius pasus, gali be vizos keliauti į kitos šalies teritoriją. Jiems leidžiama svetimoje šalyje išbūti ne daugiau nei 90 dienų, jei kelionės tikslas yra turistiniais, verslo, sporto, meno arba mokslo sumetimais. Taip pat už veiklą kelionės metu, asmenims negali būti mokami pinigai.

Kad ir kaip bebūtų keista, abi šalys gali neįleisti į savo teritoriją tų asmenų, kurie laikomi nepageidaujami arba pakeičia savo kelionės tikslą.

Taip pat tais pačiais metais Lietuvos Respubliko vyriausybė bei Argentinos Respublikos vyriausybė, dėl tų pačių priežasčių, nutarė, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys galiojantį diplomatinį oficialųjį ar tarnybinį pasą, į Argentiną gali vykti be vizos ir ten prabūti ne ilgiau kaip 90 dienų. Tokios pat taisyklės galioja ir Argentinos piliečiams, norintiems atvykti į Lietuvos Respublikos teritoriją.

Anksčiau norint nuvykti į šią šalį, reikėdavo kalnus versti tam, kad gauti leidimą įvažiuoti į Argentinos teritoriją: šalis reikalaudavo vos ne prezidentinio sutikimo, kad pilietis, norintis tiesiog aplankyti nuostabią šalį ir praleisti ten keletą dienų, galėtų laisvai keliauti. Dabar vizos į Argentiną jau liko praeityje ir kiekvienas planuojantis kelionę gali nebesirūpinti dėl jų gavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *