Vizos į Indiją

Ankstesniame straipsnyje turėjote galimybę susipažinti su nepakartojama šalimi – Indija (http://pigiausiskrydziai.lt/keliones-i-indija/). Šiandien pristatysime Jums vizų gavimo tvarką, svarbiausius reikalavimus bei kitus pagrindinius dalykus, susijusius su kelionėmis į šią nuostabių tradicijų šalį.

Vizos į Indiją

Vizos į Indiją: pagrindinės taisyklės

Jeigu ruošiatės keliauti aplankyti Indiją, pasienyje neturėtumėte susidurti su jokiais papildomais reikalavimais, išskyrus vizos pateikimą. Kiekvienas vykstantis į šalį, turi registruotis Indijoje 2 savaičių laikotarpyje iškart po atvykimo. Netaikomi jokie valiutos įvežimo apribojimai, tačiau būtina deklaruoti sumas didesnias kaip 10 tūkst. USD . Jeigu suma, kurią ketinate įsivežti, yra nedidesnė nei 2500 USD, deklaracija nebūtina.

Gaukite asmeninį kelionės į Indiją pasiūlymą tinklalapyje http://www.kelionesiindija.lt.

Asmeninius daiktus, litrą stipriojo alkoholio ar 200 cigarečių, taip pat suvenyrus į Indiją leidžiama vežtis be muito. Jeigu su savimi turėsite technikos, tokios kaip fotoparatai ar kompiuteriai, reikės įrašyti daiktus į specialią deklaraciją. Į šalį Jūsų neįleis tuo atveju, jeigu vešitės šautuvus ar šovinius, auksą ir sidabrą, išskyrus Jūsų asmeninius daiktus. Yra tam tikri limitai bei apribojimai ir daiktų išsivežimui iš Indijos. Jeigu pro sieną bandysite gabenti narkotikus, Jūsų lauks laisvės atėmimas nuo 10 iki 20 metų.

Vizos į Indiją: svarbiausi reikalavimai

Norint gauti vizą į Indiją, Jums reikės:

  • Paso, kuris galiotų mažiausiai 6 mėnesius po vizos galiojimo pabaigos
  • Spalvotos nuotraukos
  • Užpildysite anketą, kuriose pateiksite svarbiausius savo duomenis
  • Lėktuvo bilietų rezervacijos kopijos

Išduodamos vienkartinės/dvikartinės turistinės vizos, 2-3 mė. Kaina 350 lt. Taip pat galite gauti ir tarnybinę vizą.

Vizos į Indiją – tai svarbiausi dokumentai, be kurių neturėsite teisės įvažiuoti į šios šalies teritoriją, todėl prieš pradėdami planuoti išvyką, pasirūpinkite visai reikalingais dokumentais.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *