Vizos į Tailandą

Apie Tailandą pasiskaityti ir sužinoti keletą įdomių faktų apie šią šalį galite ankstesniame straipsnyje (http://pigiausiskrydziai.lt/tailandas-aukso-zeme-azijoje/). Šiandien norėtume Jums pristatyti pagrindinius reikalavimus ir vizų gavimo tvarką, norintiems keliauti į Azijos pietryčiuose esančią valstybę.

Vizos į Tailandą

Vizos į Tailandą: naudinga informacija planuojantiems kelionę

Kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis, norintis vykti į Tailandą, privalo turėti pasą, kuris galiotų bent jau 6 mėnesius. Oro uoste lauks 500 bahtų, arba 30 bahtų mokestis, o kiekvienas vykstantis į šalį turi turėti kortelę, kurioje įrašoma atyvkimo ir išvykimo data bei vietos Tailande, kurioje bus apsistojama, adresas. Tai nebūtina tik tiems turistams, kurie ruošiasi gyventi viešbučiuose. Keliautojai neturėtų susidurti ir su pinigų įvežimo bei išvežimo problemomis. Jeigu iš Tailando bandoma išvežti daiktus, vaizduojančius Budą, išskyrus įvairius suvenyrus, reikia gauti Meno Departamento leidimą. Taip pat derėtų pamiršti apie narkotikų laikymą bei bet kokią kitą veiklą, susijusią su jais, nes už tokius dalykus gresia baudžiamoji byla ar net mirties bausmė.

Vizos į Tailandą: pagrindiniai reikalavimai

Norint gauti vizą į šią šalį, visų pirma reikia turėti pasą, kuris galiotų mažiausiai 6 mėnesius po vizos galiojimo pabaigos. Taip pat reikalingos dvi, dažniausiai spavotos pasinės nuotraukos. Iš keliaujančiųjų bus pareikalauta užpildyti specialią anketą, kurioje reikės pateikti svarbiausius asmens duomenis. Be visų šių dokumentų, norintis gauti vizą į Tailandą, turės pateikti viešbučio rezervacijos bei lėktuvų bilietų rezervacijos kopijas.

Galima gauti vienkartinę vizą į Tailandą iki 30 dienų, kuri bus paruošta per 6 darbo dienas ir kainuos 40 lt. Taip pat išduodamos ir dvikartinės vizos 2×30 dienų, kurių forminimo terminas yra 6 darbo dienos. Kaina 50 lt.

Vizos į Tailandą – tai pagrindiniai dokumentai, kuriais būtina pasirūpinti prieš vykstant į šią šalį bei norint įvažiuoti į Tailando teritoriją.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *