Vokietija

Vokietija- valstybė Vakarų Europoje, sudaryta iš 16 federacinių vienetų. Tai didžiausia pagal gyventojų skaičių Europos šalis, yra laikoma viena iš ekonomiškiausių ir turtingiausių šalių visame pasaulyje. Viena iš Europos Sąjungos steigėjų.

Vokietija

Vokietija

Iškantiems naujų įspūdžių, norintiems smagiai praleisti laiką ar tiesiog pailsėti Vokietija puikus pasirinkimas. Didelis pirkinių pasirinkimas bei pulsuojantis naktinis gyvenimas. Tradiciniai viduramžių kaimai, vyno kaimai su juose rengiamais festivaliais bei regioninės šventės. Vaizdingas kraštovaizdis, praturtintas pilių, architektūros statinių, rūmų, vienuolynų puiki vieta pasivaikščioti, susipažinti su istorija ar tiesiog pasimėgauti nuostabiais vaizdais. Pramogos, sportas, sveikatingumo programos ir poilsis visa tai galima surasti ir suderinti tūkstančio galimtbių krašte- Vokietijoje.

Vokietijoje organizuojama daugybė kelionių, ekskursijų, bet viena iš įspūdingiausių kelionių Vokietijos Alpių kelias. Tai vienas iš ilgiausių Vokietijos turistinių maršrutų, jis apima maždaug 450 kilometrų ilgį. Vaizdingi gamtos peizažai, Alpių pievos, neaukštos kalvos, uolėtos kalnų viršūnės, pilys, architektūriniai statiniai, romantiški slėniai visa tai galima įpamatyti vieno maršruto metu.

Vokietija gali pasigirti ne vien įspūdingais Alpių vaizdais, bet ir miestų architektūra bei juose rengiamais festivaliais. Didžiausias Vokietijos miestas Berlynas visada pulsuoja modernumu ir kvapą gniaužiančiais architektūriniais statiniais.

Miunchenas modernus metropolis ant Isar upės krantų.

Hamburgas – vartai į pasaulį. Šiame mieste galima surasti viską: nuostabioje vietoje ant Elbės bei Alster upės krantų įsikūręs miestas vilioja naktiniu gyvenimu, žaviais miuziklais, nepamirštamais teatro pasirodymais ir , žinoma, savo uostu.

Frankfurtas – miestas kontrastas, nuo istorinių medienos konstrukcijų ongarų iki aukščiausio pastato Europoje.

Kelno miesto peizažą suformuotas Romos, viduramžių bei šiuolaikinės istorijos.

Diuseldorfas mados ir kultūros centras. Mada, kultūra ir gyvenimo būdas pagrindiniai Diuseldorfo bruožai, susipynę su energingo, modernaus miesto peizažu.

Kiekvienas Vokietijos miestas ar miestelis saugo savas tradicijas. Dabar labai paprasta su jomis susipažinti, kai pigių skrydžių aviakompanija Ryanair organizuoja skrydžius iš Kauno oro uosto į Vokietijos miestus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *