Vokietijos miestai

Senos ištakos, vienybė, išradingumas, sąžiningumas, dideli tikslai ir kraupi istorija. Štai kas vienija Vokietiją, bei Vokietijos miestus. Tačiau kuriuos iš jų privaloma aplankyti, jei keliaujate Vokietijoje?

Didingas miestas kraupia istorija

Nikolajaus bažnyčia Hamburge

Nikolajaus bažnyčia Hamburge

Štai toks apibūdinimas puikiai tinka Berlynui. Vokietijos sostinė pasižymi kaip svarbus ekonomikos, kultūros, bei akademinio gyvenimo centras.

Berlynas žinomas jau nuo seniausių laikų, tad jo istorija labai spalvinga. Dar praėjusiame amžiuje Berlynas buvo padalintas, ir po 20-ies metų suvienytas, o Antrojo Pasaulinio Karo metu, visas miestas buvo nusiaubtas, tad iš senamiestis čia sunykęs. Visgi, čia dar yra daug architektūrinių paminklų, muziejų.

Jei jau būsite Berlyne būtinai aplankykite Berlyno katedroje, Reichstage, Kaizerio Vilhelmo memorialinėje bažnyčioje, Žydų muziejuje.

Didžiausias Vokietijos kaimas

Miunchenas taip vadinamas turbūt todėl, kad jis iškilo vienuolių kaimo vietoje.

Ypač šis Vokietijos miestas miestas garsėja dėl dviejų kasmet vykstančių renginių – Oktoberfest (Alaus šventės), kuri kasmet pritraukia 6 mln. žiūrovų, bei Kalėdų mugės, kuri vyksta kiekvieną gruodžio mėnesį.

Miestas garsėja savo parkais, muziejais teatrais, tad neturėtumėte atsisakyti pasivaikščioti po senamiestį – pamatysitę ne vieną architektūrinį paminklą.
Jei norite pamatyti gatvės artistų pasirodymus, apsilankykite Marien aikštėje – čia jie rengiami gana dažnai.

Būdami Miunchene būtinai turėtumėte pamatyti Alre Pinakhotek, Linderhof, Glypthotek, Neuschwanstein rūmus, Frauenkirche katedrą.

Modernus Europos Didmiestis tinkantis kiekvienam

Daugelio manymu būtent toks apibūdinimas puikiai tinka Hamburgui, kuris yra antras pagal dydį Vokietijos miestas. Kaip ir Berlynas, šis miestas Antrojo Pasaulinio karo metu buvo sugriautas, tad šiuo metu yra gan modernus.

Šis Vokietijos miestas garsėja savo uostu, kuris yra antras pagal dydį europoje. Beje būtent Elbės upė plukdo laivus per šį uostą.

Kiekvienas besilankantis čia turėtų pamatyti:

  • Nikolaikirche bokštą, kuris primins karo pasekmes
  • Jakobikirche bažnyčią
  • Rotušę
  • Michealishirche bažnyčią. Ji turi 132m aukščio bokštą, iš kurio galima apžvelgti visą miestą.
  • Binnenalsterio ežerą
  • Kunsthalle muziejų.

Tad štai gi kokie tie Vokietijos miestai kuriuos būtina pamatyti. Iš ties gražių miestų Vokietija nestinga, tačiau daugelio manymu šie trys – gražiausi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *