Weeze

Weeze – tai maža, bet šilta ir draugiška bendruomenė Vokietijos – Olandijos Žemutinio Reino Regiono viduryje. Kveičiame susipažinti su šia turistų pamėgta vieta.

Weeze miestas

Weeze: miestas – svajonė

Weeze miestas turi nepaprastą  praeitį ir kiekviename žingsnyje apie ją prakalbsta. Žemutinio Reino Regione ir jo kraštovaizdyje archeologų rasti 500 000 metų senumo atradimai veda mus atgal į senus akmens amžius iki Neandertaliečių. Tad nenuostabu, kad regionas pasižymi tokia ilga ir turtinga istorija, tiek daug siūlo pamatyti įžymių vietų, dvarų ir pilių, kokių nerasite niekur kitur Europoje.

Weeze mieste Jūs greitai pajusite jo žavesį ir charizmą. Jame dažnai vyksta įvairios šventės bei mugės. Taip pat yra nemažai judrių užeigų, į kurias vietiniai gyventojai užsuka atsipalaiduoti, pabendrauti ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Į savo ratą jie priims Jus ir visą Jūsų šeimą, tad netrukus pasijusite kaip namuose.

Kaiminystėje esantys miestai, tokie kaip Cleves, Duisburg, Krefeld, Nijmegen, Arnhem ir Den Bosch užkerės Jus savo istoriniais paminklais, kurių kiekvienas turi ką papasakoti. Kai kurie iš jų datuojami jau nuo XIII amžiaus. Įspūdį neabejotinai paliks ir modernioji architektūra.

Nepaprasta Weeze miesto istorija

Weeze: pramogos

Be jau minėtų užeigų bei istorinių paminklų lankymo, Weeze mieste yra aukšto lygio bei plataus asortimento parduotuvių bei prekybos centrų.

Jei Jums patinka lauko užsiėmimai, Weeze miestas greitai užkariaus Jūsų širdis. Čia laukia didelis pasirinkimas pramogų, įskaitant pasivaikščiojimą nuostabaus kraštovaizdžio vietove. Jei norėsite, galėsite išsinuomoti dviračius, nes mieste įrengti ir dviračių takai. Weeze mieste nemažai yra vandens telkinių, pavyzdžiui, Reino upė, upelis Niers ir kt.

Weeze – tai visų dviratininkų, pėsčiųjų, jojikų ir vandens sporto mėgėjų svajonė.

Weeze: oro uostas

Weeze miestas asocijuojasi su karine baze RAF Laarbruch, kuri buvo uždaryta 1999 metais ir tapo vietiniu oro uostu. Jį galima pasiekti automobiliais arba autobusais. Automobilį išsinuomoti galėsite oro uoste, taip pat užsisakyti taksi ar limuziną su vairuotoju.

Daugiau apie Weeze oro uostą pasiskaityti galite anksčiau paskelbtame straipsnyje (http://pigiausiskrydziai.lt/diuseldorfo-oro-uostas/).

Naudingos nuorodos

www.airport-weeze.de

http://en.wikipedia.org/wiki/Airport_Weeze

http://www.weeze.de/www/content.nsf

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *