Wizz air bagažas

Šiandien norime mūsų svetainės lankytojus supažindinti su Wizz air bagažo gabenimo taisyklėmis ir pagrindiniais reikalavimais.

 

Wizz air bagažas

Wizz air bagažas

Kad nekiltų nesklandumų oro uoste, turėkite omeny, jog kiekvienam keleiviui leidžiama skraidinti vieną rankinio bagažo vienetą, tačiau jo matmenys neturėtų viršyti 55 x 40 x 20 cm., o jo svoris turėtų būti ne didesnis nei 10 kilogramų. Jeigu Jūsų skrydis vykdomas „Wizz Air Hingary“ ar „Wizz Air Bulgaria“ oro bendrovių, registruotam bagažui bus taikomas bagažo mokestis, kuris turi būti mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną keleivį ir vieną skrydį. Šį mokestį būtina sumokėti pateikiant užsakymą. Jeigu oro uoste įsigysite papildomus bagažo vienetus, Jums bus taikomas didesnis bagažo mokestis, o kaina priklausys nuo bagažo įsigyjimo vietos.

Jeigu Jūsų skrydis vykdomas „Wizz Air Ukraine“ oro linijų bendrovės, pirmasis registruotas bagažo vienetas Jums leistinas skraidinti nemokamai.

Taip pat verta paminėti, kad keleiviams leidžiama su savimi turėti tik vieną rankinio bagažo vienetą bei paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtus daiktus bei ramentų porą neįgaliesiems.

Rankiniame bagaže esantiems skysčiams bus taikomi pagrindiniai valstybiniai apribojimai, tokie kaip skysčio laikymas taroje, kurios tūris turi būti nedidesnis nei 100 ml; tokia tara turi būti sudėta į permatomą, pakartotinai uždaromą litro talpos plastikinį maišelį, kurį reikia pateikti atskirai saugos punkte.

Wizz air negabena bagažo, jeigu jo savininkas neskrenda tuo pačiu lėktuvu. Taip pat keleivis privalo paisyti saugos darbuotojų nurodymų, priešingu atveju jo bagažas gali būti nepriimamas.Tiems, kas nori gabenti sporto įrangą, reikia pateikti užsakymą bei už ją sumokėti sporto įrangos mokestį. Wizz air nepriima gyvūnų, išskyrus šunis vedlius.

Pretenzijas už bagažo praradimą ar kitas iškilusias problemas būtina pranešti oro uosto tranzito skyriaus punktui „Lost Luggage“ arba „Baggage Claim“.

Daugiau informacijos apie Wizz air bagažą galite rasti čia.

Tagged with 

One thought on “Wizz air bagažas

  1. Pamirsote pamineti, kad Wizzair, ne taip kaip Ryanair, bagazas i matuoklius dedamas ne stacias, o gulcias. O daugumos pigiu [ar senu] lagaminu ratukai issikisa 0,5cm virs numatyto limito – ir to uzteks, kad jusu bagazas ten netilptu.. O ten dirbantys veikejai aki „atkale“, jusu abejotina cemodana tikrai pastebes, todel patariu ji patikrinti iskart iejus i aerouosta, o ne tada, kai jau laipinama i lektuva 🙂 Na, o jei jau istiko tokia beda, tai nubekite greit iki dutyfree parduotuves, paprasykite dvieju maisu, sumeskite i viena visokius kietus daiktus, o drabuziu kuo daugiau apsirenkite ant saves – pora dzinsu galima laisvai uzsitempti, sijonus is bedos galima ant galvos uzsimauti, kelnes ir marskiniai tiesiog mazgu aprisami aplink kojas rankas, galima ant galvos irgi uzsiristi 🙂 kai praeisite piktaji posta, viska susikraukite i antraji maista ir toliau keliaukite kaip zmogus.. Toks vat sunkus, bet pigus pigiu avialiniju keliautoju gyvenimas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *