WizzAir avialinijos

wizzair

wizzair avialinijos

Įsteigti „Wizz Air“ sumanyta tik 2003 m. birželio mėn., kai šeši daug patirties oro transporto srityje turintys ir gerų rezultatų įvairiose pramonės šakose pasiekę žmonės bei įmonės pagrindinis vykdomasis direktorius József Váradi susibūrė į komandą. Jau po trijų mėnesių „Wizz Air“ buvo įregistruota įmonė, pasirengusi skristi.

Pirmasis lėktuvas pakilo 2004 m. gegužės 19 d. o pirmaisiais metais aviakompanijos paslaugomis naudojosi beveik 1,4 milijono keleivių.

„Wizz Air“ yra įsipareigojusi naudoti naujus, geriausios technologijos klasės orlaivius, kurių techninės priežiūros darbus atlieka tokios geriausią vardą turinčios įmonės kaip „Lufthansa Technik“. Todėl įmonė visada gali teikti keleiviams kokybiškas paslaugas. „Wizz Air“ oro laivyną sudaro nauji orlaiviai „Airbus A320“, kurių salone yra 180 odinių krėslų.

„Wizz Air“ nuolat ieško galimybių plėsti skrydžių tinklą ir pasiūlyti nebrangių skrydžių į Vidurio ir Rytų Europą ir iš jos. Šiuo metu „Wizz Air“ siūlo skrydžius daugiau nei 150 maršrutų Europoje.

„Wizz Air“ grupę sudaro 3 skrydžius vykdančios oro transporto bendrovės: „Wizz Air Hungary“, „Wizz Air Bulgaria“  ir „Wizz Air Ukraine“

Šiuo metu įmonėje „Wizz Air“ dirba daugiau nei 1 000 žmonių.

Kaip ir kai kurios kitos pigių skrydžių avialinijos, antriniais oro uostais naudojasi ir Wizzair. Atsiliepimai apie šią bendrovę, taip pat neišsiskiria savo aukštais vertinimais. Pagal klientų atsiliepimus „Wizz Air“ yra 2 žvaigždučių aviakompanija.

Nuo balandžio mėnesio ,,Wizz Air” pigių skrydžių bendrovė teiks paslaugas ir Lietuvoje. Vykdys skrydžius iš Vilniaus tarptautinio oro uosto. Skrydžiai bus vykdomis aštuoniomis kryptimis į aštuonis Europos miestus labai nedidelėmis kainomis. Bilietus galima įsigyti jau dabar.

Kryptys iš Vilniaus oro uosto su ,,Wizz Air”

Romos Fjumičino oro uostas    ( Italija)

Barselonos oro uostas                (Ispanija)

Milano oro uostas                      (Ispanija)

Eindhoveno oro uostas              (Olandija)

Londono Lutono oro uostas       ( Didžioji Britanija )

Korko oro uostas                        ( Airija )

Donkasterio Šešildo oro uostas  ( Didwioji Britanija )

Stoholmo Skastvos oro uostas    ( Švedija )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *