Žiemos sezonas prasideda naujais skrydžiais iš Vilniaus

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) nuo lapkričio įsigalioja naujas žiemos sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis, kuris galios iki 2011 metų kovo 27 dienos. Žiemos sezono tvarkaraštyje atsirado kelios naujos skrydžių kryptys, kai kurių skrydžių padaugėjo.

Tarptautinis Vilniaus oro uostas

Tarptautinis Vilniaus oro uostas

Žiemos sezoną daugiausia naujienų pasiūlys Estijos oro bendrovė “Estonian Air”. Vilniuje antrąją savo bazę atidaranti bendrovė, jau skraidanti į Taliną ir Amsterdamą, žiemos sezoną pradeda skrydžiais iš Vilniaus į Stokholmą, o nuo gruodžio 18-osios kartą per savaitę ji skraidins į Milaną.

“Estonian Air” šešis kartus per savaitę skraidys į penktajį Stokholmo Arlandos oro uosto terminalą ir taip užtikrins lengvus skrydžių jungimus su aviakompanijos SAS bei kitų “Star Alliance” kompanijų skrydžiais. Skrydžiai maršrutu Vilnius-Stokholmas bus vykdomi reaktyviniu lėktuvu, todėl netruks nė pusantros valandos.

Dar viena sezono naujovė – į slidininkus orientuoti “airBaltic” skrydžiai į Miuncheną. Nuo gruodžio 25 dienos šia kryptimi “airBaltic” skraidins šeštadieniais.

“Estonian Air” taip pat pasiūlė daugiau vietų į Amsterdamą, nes atskyrė skrydi Talinas-Vilnius-Amsterdamas į bazinį Vilnius-Amsterdamas. Taip pat daugiau skrydžių – du kartus per dieną – į Kijevą siūlo “AeroSvit”. Palyginus su praėjusių metų žiemos sezonu daugiau skrydziu bus verslo kryptimis į Kopenhagą ir Taliną.

“Žiemos sezonas nėra toks atyvus poilsio metas kaip vasara, todėl skrydžių srautai žiemą visada kiek sumažėja. Oro bendrovės šiuo metų laiku labiau oprientuojasi į slidinėjimo sportą ir skrydžius taiko prie žiemos sporto rūšis mėgstančių keleivių. Taip pat žiemą padaugėja verslo kelionių, todėl miestui ir šaliai turėtų būti svarbu išnaudoti šią nišą”, – sako TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Šiuo metu reguliariuosius skrydžius iš Vilniaus vykdo 13 oro bendrovių, kurios žiemos sezono metu skraidina 19 krypčių, daugiau nei pernai žiemą, kai jų buvo 16.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *